Životný štýl

Predstavenie tímu

Ahoj,
stretávame sa spolu na Instagrame, Facebooku, pri vybavovaní a preberaní objednávok, alebo aj na našej predajni vo Fresh Markete. Doteraz si si prečítal článok, možno si mi dal like na post, dostal si odo mňa e-mail s potvrdením objednávky alebo si počul môj hlas v telefóne. Ak si už bol u nás na predajni, tak si mal šťastie ma spoznať. Ak si si ešte nenašiel cestu tak sa Ti veľmi rád predstavím. Som Fitmarket a mám niekoľko podôb.

Martin:
Som človek, ktorého už 10 rokov zaujíma zdravý životný štýl. Najprv bola moja motivácia optimalizovať svoj profesionálny športový výkon, no teraz je to životná cesta. 17 rokov som sa venoval hokeju. Posledných 7 rokov som súčasťou zdravých potravín a od roku 2019 som sa opäť vrátil viac ku športu a trénujem v Individual Training Center. Odo mňa môžeš čakať články na témy: zdravý životný štýl, ale aj pohyb a zdravie. Tak isto mám na starosti chod celého projektu, preto ak máš akúkoľvek pohnútku mi niečo odkázať, veľmi rád si ju
vypočujem: martinfilo@individualtrainingcenter.sk.

Silvia:
Ahoj, ja som Silvia a mám na starosti chod prevádzky, objednávanie a pridávanie nových produktov do ponuky. Ak by Ti čokoľvek chýbalo v našej ponuke, buď si istý, že keď sa na mňa obrátiš, tak spravím všetko čo je v mojich silách, aby sme to do ponuky zaradili. Že vraj som až príliš poriadkumilovná a precízna. Ja si to nemyslím. Ja len chcem, aby ste sa u nás cítili dobre a aby vám prišla tip top objednávka. O našich produktoch viem najviac asi ja, preto ak Ťa niečo zaujíma, tak napíš mne.

Lucia:
Ja som vegánka asi 6 rokov a preto sa ku vám občas prihlásim v blogu aj na túto tému. Mám na starosti celý e-shop

a svoju energiu som venovala aj tomuto článku. Samozrejme sa so mnou môžeš stretnúť aj na prevádzke. Mám na starosti e-mailovú komunikáciu a sociálne
siete. Budem rada, ak náš začneš sledovať. Som vášnivá kuchárka, preto ak máš dobrý receptík, tak mi ho okamžite pošli. Ďakujem 👼.

Nikolas:
Ja v bratislavskej premávke zvyčajne krotím emócie a s úsmevom na tvári doručujem objednávky. Moja najväčšia záľuba sú autá, preto mňa moc na blogu nečakaj. Ak budeš na dobrom tuning zraze, tak sa tam určite vidíme.

Vídať moje rôzne podoby budeš môcť vo víkendovom špeciále na Instagrame. Každý pondelok si pre Teba pripravím článok. Naživo je ale naživo, takže ak ma chceš spoznať, kľudne dobehni na predajňu aj dnes, budem sa na Teba tešiť. Úplne som si predstavil ako si hneď vstal od monitoru a utekáš :))). Nevadí, skúsil som. Teším sa, že ma teraz poznáš o niečo lepšie a už je čas ísť pracovať.

Pekný deň Ti prajem.

Jedna myšlienka na “Predstavenie tímu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *